کد خبر :   2861  | تاریخ خبر : 1396/09/26  | ساعت : 15:35

تشکیل ستاد استانی طرح ملی امداد ونجات زمستانه در آذربایجان شرقی


ستاد استانی طرح ملی امداد ونجات زمستانه جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی تشکیل گردید

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ؛ ستاد استانی طرح ملی امداد ونجات زمستانه جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در سال 1396 با حضور اعضا  تشکیل گردید.

دکترسیدهادی موسوی جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان  آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت طرح ملی امداد ونجات زمستانه گفت : طرح ملی  امداد ونجات زمستانه از مهمترین  طرحهای امدادرسانی جمعیت هلال احمر به مسافران و در راه ماندگان در فصول سرد سال می باشدکه لازم است جمعیت هلال احمر با تمام توان در این طرح ملی انجام وظیفه نموده ونسبت به امدادرسانی به حادثه دیدگان از سوانح جاده ای و سایر حوادث اقدام نماید. 
وی ادامه داد : رعایت قانون و مقررات و نظم در امور، ضامن پیشرفت و موفقیت هر مجموعه می باشدو بایستی برای تحقق این امر دستگاهها  مدام نسبت به آسیب شناسی و آنالیز رفتارهای سازمانی اقدام  و با ترسیم نقشه راه در راستای تحقق اهداف سازمانی اهتمام نماید .
جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمراستان آذربایجان شرقی  در ادامه با تجلیل از رسانه ها و پایگاههای خبری و اصحاب جراید در امر اطلاع رسانی افزود: روابط عمومی نقش مهمی در ترمیم جایگاه هلال احمر در نزد افکار عمومی و ایجاد امنیت روانی دارد .